Header-left
Header-right

Festiwal/Konkurs

Festiwal/Konkurs | VII Konkurs Przedsiębiorczości Akademickiej

Tile-100

Za nami Gala Festiwalu Przedsiębiorczości podczas której uhonorowaliśmy laureatów VII edycji Akademickiego Konkursu Przedsiębiorczości 2019 .

Akademickim Liderem Innowacji został projekt "Brainboost" realizowany przez 6 osobowy zespół pod przewodnictwem Max Wastag z Akademii Medycznej oraz projekt "Filtr cząstek stałych do kotłów centralnego ogrzewania" realizowany przez dr inż. Annę Kisielę Czajkę oraz dr. inż. hab. Krzysztofa Czajkę z Politechnika Wrocławska.

 

Liderem Rozwoju Przedsiębiorczości decyzją Kapituły Konkursowej został Zespół Startup Wrocław ARAW S.A. w składzie Michał Karbowiak i Magdalena Wypych.

Dziękujemy Partnerom - Dozamel Sp. z o.o. podmiot zarządzajęcy WPP - Wrocławski Park Przemysłowy za ufundowanie nagrody finansowej dla zwycięzców w wysokości 2000 zł oraz pomoc w organizacji Konkursu i Dolnośląski Fundusz Rozwoju za objęcie zwycięzców wsparciem merytorycznym polegającym na opracowaniu modelu biznesowego przyszłej firmy.

Dziękujemy gościom za przybycie, prelegentom za ciekawe i pełne zaangażowania wystąpienia i wystawcom za prezentacje swoich produktów i usług. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl