Header-wide-en

News

News | Spotkanie partnerów prodprojektu 17-21 września 2012r. we Wrocławiu

Flaga_ue

Dnia 17 września br.(godz 13, stara sala senatu, bud. A1) zapraszamy na spotkanie partnerów z Włoch, Anglii i Rumunii w ramach projektu EAST INNO TRANFER.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (AIP PWr.) realizuje obecnie wraz z partnerami z Wielkiej Brytanii (region West Midlands), partnerami z Włoch (region Toscany) oraz partnerami z Rumunii (region Brasov) projekt pt. "Transfer wiedzy i wspieranie innowacji na terenie nowych państw UE” (EAST_INNO_TRANSFER), który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z inicjatywy Unii Europejskiej INTERREG IV C. Projekt EAST INNO TRANSFER jest jednym z sześciu podprojektów programu DISTRICT+, którego partnerem regionalnym jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a którego główne cele skupiają się na zagadnieniach związanych z rozwojem Inkubatorów Przedsiębiorczości poprzez wsparcie dla przedsiębiorstw typu start-up i spin-off.

Efektem projektu będzie wypracowanie nowych rozwiązań w zakresie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej, transfer wiedzy i wymiana dobrych praktyk z krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Okres realizacji projektu to 01.05 2011 r.- 30.05.2013r.

 


Login


AIP registration
      1. Fill in form online.
      2. Print it
      3. Deliver to AIP
Logo

Search


Facebook

Contact

Wroclaw University of Technology, Academic Entrepreneurship Incubator

Address

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl