Header-wide-en

News

News | Nabór do konkursu CLIMATELAUNCHPAD 2016

Climatelaunchpad - background
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działając w partnerstwie z Climate-KIC Polska zaprasza do udziału w konkursie ClimateLaunchpad 2016 oraz programie grantowym Accelerator 2016.
 
Konkurs ClimateLaunchpad jest największym europejskim konkursem dla wczesnych pomysłów biznesowych w obszarze tematycznym, jakim jest ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna, ochrona klimatu, technologie wytwarzania zdrowej żywności, odnawialne źródła energii, budownictwo ekologiczne i pokrewne. Szczegółowy wykaz tematyczny w ostatnim załączniku.
 
W tegorocznej edycji konkursu mogą wziąć udział osoby fizyczne, studenci, absolwenci, pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni z całej Polski, jaki i małych i średnich przedsiębiorców (firmy o statusie MŚP istniejące nie dłużej niż 12 miesięcy).
 
Nagrodą główną w konkursie jest czek na kwotę 10 tys. €. Zdobywca drugiej nagrody otrzyma 5 tys. €, natomiast trzecia nagroda to 2,5 tys. €.
 
Szczegóły tutaj: http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic/konkurs-clean-launch-pad.html oraz oficjalna strona: http://climatelaunchpad.org/countries/poland/
 
Rekrutacja do konkursu prowadzona jest do dnia 02.06.2016 r. – O udziale w konkursie decyduje jakość zgłoszonych pomysłów (potencjał ekonomiczny, wiedza/doświadczenie pomysłodawcy oraz wpływ przedsięwzięcia na środowisko/klimat)
 
Wniosek składa się wyłącznie elektronicznie http://climatelaunchpad.org/application-form/ informacja o złożonym wniosku trafia do organizatora oraz do krajowego organizatora czyli w przypadku polski  do DARR.
 
Osoby do kontaktu z DARR, które odpowiedzą na wszelkie pytania związane z konkursem:
 
Damian Sowa
tel.: (74) 648 04 18
damian.sowa@darr.pl
 
Tomasz Pająk
tel.: (74) 648 04 45
tomasz.pajak@darr.pl

files


Login


AIP registration
      1. Fill in form online.
      2. Print it
      3. Deliver to AIP
Logo

Search


Facebook

Contact

Wroclaw University of Technology, Academic Entrepreneurship Incubator

Address

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl