Header-wide-en

News

News | Konkurs Zacznij.biz do 31 stycznia 2013

Zb__plakat informacyjny

Konkurs Zacznij.biz to wyjątkowy projekt realizowany przez PKPP Lewiatan i sieć Aniołów Biznesu –Lewiatan Business Angels. Ideą konkursu jest promocja przedsiębiorczości, pomocprzygotowaniu biznesplanów i pozyskiwaniu inwestorów dla najlepszych pomysłów.Konkurs adresowany jest do:

 

właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw z sektora High Tech, o dużym potencjale wzrostu, które generują już przychody z działalności i poszukują kapitału do sfinansowania dalszego wzrostu i ekspansji na rynku;

 

pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów kierunków technicznych, którzy opracowali innowacyjny projekt i chcąprzekształcić go w przedsięwzięcie biznesowe przy wsparciu finansowym i merytorycznym inwestorów prywatnych;

 

pomysłodawców z projektami z branży ICT, posiadających globalny potencjał rozwoju oraz poszukujących kapitału na sfinansowanie projektu (przygotowanie, rozpoczęcie, rozwój).

 

 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane za pomocą formularza na www.zacznij.biz.pl do końca stycznia 2013 r. Finalistów i zwycięzców konkursu poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej 23 maja 2013 r.


Login


AIP registration
      1. Fill in form online.
      2. Print it
      3. Deliver to AIP
Logo

Search


Facebook

Contact

Wroclaw University of Technology, Academic Entrepreneurship Incubator

Address

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl