Header-wide-en

Company type


Branch


Incubation status


Companies


Przedszkole-parkowe

Firmy | Przedszkole-parkowe


Company name
Przedszkole-parkowe


Incubation status
finished


Branch
edukacja


Company type
start up


Description

Przedszkole - parkowe jest instytucją, której celem jest nie tylko profesjonalna pedagogiczna opieka nad dziećmi oraz realizacja programu MEN ale również szereg zajęć dodatkowych takich jak: matematyczno logiczne, artystyczno przestrzenne, zabawy z eksperymentami, językowo symboliczne. Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do wielozmysłowego poznawania świata poprzez dostęp do atrakcyjnych pomocy naukowych. Dzięki ciekawemu położeniu przedszkola dzieci mają szanse między innymi w Parku Grabiszyńskim kształtować swoje naukowe spojrzenie na podstawowe zjawiska przyrodnicze. Przedszkolaki wykazują szczególne zainteresowanie technologią i komunikacją otaczającą przedszkole. Misją przedszkola parkowego jest stymulowanie rozwoju dziecka od najmłodszych lat w kierunku pojmowania innowacji technologicznych.

 

Przedszkole - parkowe ma na celu rozwój kreatywności wśród najmłodszych. Staramy się aby wszelkie zabawy kształtowały konstruktywne myślenie. Dbamy o rozwój ducha naukowego podejścia dzieci do wszelkich zjawisk. Celem naszym jest także zaspokajanie naturalnej ciekawości dzieci w poznawaniu otaczającej rzeczywistości a także rozbudzanie dziecięcej wyobraźni i zainteresowań. Przy okazji realizacji innowacyjnego planu dydaktycznego odkrywamy dziecięce talenty, które zapewnią im sukces na uczelniach wyższych. Nieodłączna jest radość ze zdobytej wiedzy, która mobilizuje do kolejnych działań badawczych malucha. Wszystkie wspólne zabawy i zajęcia integrują dzieci, dzięki czemu swobodnie pracują w zespole małych odkrywców i konstruktorów.

 

Zachęcamy rodziców do aktywnego udziału w naszym programie co powoduje, że panuje u nas przyjazna i rodzinna atmosfera. Atutem naszego przedszkola jest to, że już od najmłodszych lat ukazujemy przyjemność z poznawania na pozór skomplikowanego świata nauki.


Company address
Hallera 186/27, Wrocław


Website
www.przedszkole-parkowe.pl


Facebook page


Email
biuro@przedszkole-parkowe.pl


Phone number
669742330

Login


AIP registration
      1. Fill in form online.
      2. Print it
      3. Deliver to AIP
Logo

Search


Facebook

Contact

Wroclaw University of Technology, Academic Entrepreneurship Incubator

Address

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl