Header-left
Header-right

Typ firmy


Branża


Status inkubacji


Firmy


Przedszkole-parkowe

Firmy | Przedszkole-parkowe


Nazwa firmy
Przedszkole-parkowe


Status inkubacji
zakończony


Branża
edukacja


Typ firmy
start up


Opis

Przedszkole - parkowe jest instytucją, której celem jest nie tylko profesjonalna pedagogiczna opieka nad dziećmi oraz realizacja programu MEN ale również szereg zajęć dodatkowych takich jak: matematyczno logiczne, artystyczno przestrzenne, zabawy z eksperymentami, językowo symboliczne. Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do wielozmysłowego poznawania świata poprzez dostęp do atrakcyjnych pomocy naukowych. Dzięki ciekawemu położeniu przedszkola dzieci mają szanse między innymi w Parku Grabiszyńskim kształtować swoje naukowe spojrzenie na podstawowe zjawiska przyrodnicze. Przedszkolaki wykazują szczególne zainteresowanie technologią i komunikacją otaczającą przedszkole. Misją przedszkola parkowego jest stymulowanie rozwoju dziecka od najmłodszych lat w kierunku pojmowania innowacji technologicznych.

 

Przedszkole - parkowe ma na celu rozwój kreatywności wśród najmłodszych. Staramy się aby wszelkie zabawy kształtowały konstruktywne myślenie. Dbamy o rozwój ducha naukowego podejścia dzieci do wszelkich zjawisk. Celem naszym jest także zaspokajanie naturalnej ciekawości dzieci w poznawaniu otaczającej rzeczywistości a także rozbudzanie dziecięcej wyobraźni i zainteresowań. Przy okazji realizacji innowacyjnego planu dydaktycznego odkrywamy dziecięce talenty, które zapewnią im sukces na uczelniach wyższych. Nieodłączna jest radość ze zdobytej wiedzy, która mobilizuje do kolejnych działań badawczych malucha. Wszystkie wspólne zabawy i zajęcia integrują dzieci, dzięki czemu swobodnie pracują w zespole małych odkrywców i konstruktorów.

 

Zachęcamy rodziców do aktywnego udziału w naszym programie co powoduje, że panuje u nas przyjazna i rodzinna atmosfera. Atutem naszego przedszkola jest to, że już od najmłodszych lat ukazujemy przyjemność z poznawania na pozór skomplikowanego świata nauki.


Adres firmy
Hallera 186/27, Wrocław


Strona internetowa
www.przedszkole-parkowe.pl


Strona Facebook


Email
biuro@przedszkole-parkowe.pl


Numer telefonu
669742330

Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl